Cam mozaiklerin göz alıcı tasarımları

Cam mozaiklerin göz alıcı tasarımları

Birçok insan evlerinde iş yerlerinde yani yaşam alanların da etkileyici ve farklı ürünleri denemek ve baktıkları çoğu şeyin göze hitap etmesini ister. Cam mozaik ürünlerimiz geri dönüşüm hurda camlardan elde ettiğimiz preslenerek farklı ebatlarda kalıplanarak, renk ve parlaklıkta üretilmektedir, Tam da bu alan da ise devreye yeni yeni dekor ürünleri, boyalar, duvar kâğıtları ve sayılamayacak kadar bir çok ürün ve obje girebilir. Kullanıcılar aldıkları, yaptırdıkları çoğu ürün için fiyat performans açısından da değerlendirirler.

  
    Göze Hoş Görünen Cam Mozaik Tasarımlar

Şimdilerde birçok insanın görünüm açısından başvurdukları birçok yeni çalışmalar var. Bunlardan biri ise cam mozaik sanatsal tasarımlar. Çevre Dostu temizliği kolay ve tarihin en göz alıcı estetik dokumaları ile elde edilen Figürleri siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Evet, cam deyince birçok insanın aklına gelen ilk şey kırılırsa, çizilirse, pahalıysa ve buna benzer birçok önyargı. Fakat bu önyargılar tamamen yersiz ve gereksizdir.
 

Işık Geçişine Mani Olmayın!
 

Şeffaf ve Renkli Modellerde Cam Tuğla serisi, ürünün karakteristik, göz doldurucu ve dekoratif olması yaygın olarak kullanılan, duvar ve zemin kaplama için tüm uygulamalar idealdir, İki modül, kare ve dikdörtgen, çok çeşitli cam tasarımları redüksiyonlarında ve farklı model desenleride mevcuttur. İşlevsellik, şıklık ve en yüksek Modaarts Glass Block kalite standartlarına tam uyumluluk,
Ebatlar : 19cm x 19cm x 8cm, cam tuğlalar Hem iç hem de dış cepheler için mimari projeler için ideal malzeme haline getirir.

 

Dekorun Seramik Üzerindeki Sanata dair Gelişim etkileri

Söyle ki bu güne kadar kullanılan Havuz Seramik Dekor uygulamalarının neredeyse hiçbirinde buna benzer sorunlar ile karşılaşılmamıştır. Uygulaması oldukça basit olan Seramik dekorlar kullanım açısından da oldukça rahat ve konforludur. Dış cephelerde, banyo mutfak ve ıslak zemin gibi buna benzer birçok ofis ev gibi kullanım alanlarına uygulanabilir. En önemli bir diğer sorun ise kesinlikle fiyatları olacaktır. Fakat merak etmeyin çünkü Modaarts Concpet sizlere bu noktada üstün müşteri güvencesi ile karşınızda. Birçok kategoride binlerce çeşit ile Havuz ekipmanları, Seramik Dekor, cam mozaik, cam tuğla, ithal duvar kağıdı lavabo, batarya, doğal taş tuğla ve daha binlerce ürünleri ile sizlere hizmet vermekte. Gerek kalitesi gerekse ürün güvenliği açısından iyi bir çalışma sistemine sahip olan modakristal ekibi sizlere her alanda yardımcı olabileceği garantisini vermektedir.