Dekorasyon ve Moda Trendlerine dair her şey

Dekorasyon ve Moda Trendlerine dair her şey

Modaarts Concept sizlere gelişmekte olan gerek dünya gerekse ülkemizdeki dekor, dizayn ve iç çalışmalar için birçok ürünü birçok kampanya fırsatları ile taşımakta. Cam mozaik, Havuz Seramik Dekorları ve Cam Tuğlalar ile İnsanlar çeşitli alanlar da her geçen gün yeni ve yenilikçi ürünler ile karşılaşmak ve kullanmak istiyor. Yaşam alanlarımız ise bizlerin en çok vakit geçirdikleri yerler olarak insanlara hoş ve güzel gözükmek durumunda kalıyor.

  

Cam Mozaik Sanatsal Gelişimi

Dünyada cam mozaik üretimleri üç farklı teknikle yapılmaktadır, bu teknikler üçüde birbirinden farklıdır. Teknik detayları;
1) Camın toz haline getirilerek preslenmesi ile yüksek ısıda fırınlarak yapılan cam mozaikler,
2) Düz klasik camların arkasının boyanması ve uv baskı ile istenilen yüksek çözünürlüklü görsellerden oluşan mozaikler,
3) Hurda camların toplanılarak, eritilmiş likit haline getirilmiş posasından kalıplanılarak vitröz olarak adlandırılan rengarenk mozaiklerdir.

 

Doğayı Şekillendiriyoruz!

Seramik bir veya birden fazla metalin, metal olmayan element ile birleşmesi ve sinterlenmesi sonucu oluşan inorganik bileşik Tasarımı, özgün ve yaratıcı uygulamalarla, kullanıldığı her mekana yansıtan Karo seramik ürünleri, dış cepheden bahçeye, balkondan havuza, dayanıklılığı ve Estetik görselliği ile Ebat ve modelleri ile Havuz Seramik Dekorları ise zevk ve renklere göre çeşitli eşyalar ile dizayn sağlanabileceği gibi dış cephe ve inşaat alanında da yani mimari yönden de birçok değişiklik ve farklılık yaratılabilir. Yalnızca zevk için değil küçük alanları geniş ve ferah göstermek amacıyla da birçok yöntem denenebilmektedir. 
 

Ürünlerimizi inceleme fırsatınız oldumu


Modaarts Concept piyasada bulunan birçok seçenek arasından sizlere en uygun gelebilecek birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Dilediğiniz alanda ki çalışmalarınız için birçok ürün; cam tuğla, cam mozaik, havuz seramik dekorları  ve daha birçok iç ve dış cepheye uygun duvar kâğıtları ve buna benzer birçok ürünü ile sizlerin karşısına çıkmakta ve birçok müşterisini de bu yönde memnun bırakmaktadır. Binlerce müşteri için ilk öncelik teknik ve sonra görünüş ve en önemlisi fiyat performans iken moda kristal ekibi bu üç seçenek arasında ayrım yapmaksızın en yüksek performans ile sizlere hizmet vermekten çekinmemektedir.